Достапни линкови

Зошто се битни политичките дебати?


Зошто се битни политичките дебати?
please wait

No media source currently available

0:00 0:08:33 0:00

Деновиве големо внимание предизвикуваат телевизиските дебати на американските претседателски кандидати. За некои тие се клучни во определбата на гласачите. Други не се согласуваат со тоа. Во Македонија пак гласачите одамна немаат видено предизборен ТВ дуел.

Категории

XS
SM
MD
LG