Достапни линкови

Села - Избори во темница не можат да бидат фер и демократски


Кога поголемиот дел од лидерите на политичките партии и функционерите се во ризик дека ако ги изгубат изборите ќе завршат во затвор влегуваат во избори со одбранбен инстинкт, така што тие нема да бидат фер и демократски избори, вели Зијадин Села.

XS
SM
MD
LG