Достапни линкови

СЈО извештај и први обвиненија


СЈО извештај и први обвиненија
please wait

No media source currently available

0:00 0:04:09 0:00

Првото обвинение се однесува на незаконско уништување на документација од системите на прислушување, а второто за нарачаното насилство врз градоначалникот на Центар Андреј Жерновски.

Категории

XS
SM
MD
LG