Достапни линкови

СЈО извештај и први обвиненија


Првото обвинение се однесува на незаконско уништување на документација од системите на прислушување, а второто за нарачаното насилство врз градоначалникот на Центар Андреј Жерновски.

XS
SM
MD
LG