Достапни линкови

Иванов - Да се сплотиме околу државните интереси


Да си простиме и да се сплотиме околу државните интереси додека не е доцна, порача Претседателот Ѓорге Иванов на свечената академија по повод 25 години независност на Република Македонија.

XS
SM
MD
LG