Достапни линкови

Жерновски – СЈО мора да ја истера работата до крај


Не може Македонија утре да има одговорни политичари, доколку овие што го направија криминалот не одговараат за тој сторен криминал. Мора СЈО до крај да ја истера работата и се разбира сето тоа да помине низ судските институции, вели градоначалникот на Општина Центар, Андреј Жерновски.

XS
SM
MD
LG