Достапни линкови

Жерновски – СЈО мора да ја истера работата до крај


Жерновски – СЈО мора да ја истера работата до крај
please wait

No media source currently available

0:00 0:10:20 0:00

Не може Македонија утре да има одговорни политичари, доколку овие што го направија криминалот не одговараат за тој сторен криминал. Мора СЈО до крај да ја истера работата и се разбира сето тоа да помине низ судските институции, вели градоначалникот на Општина Центар, Андреј Жерновски.

Категории

XS
SM
MD
LG