Достапни линкови

Канческа-Милевска: Го потенцирав законското работење


Министерската за култура Елизабета Канческа-Милевска изрази задоволство што била повикана како сведок во СЈО за, како што рече, да го потенцира законското работење на Министерството со коишто раководи.

XS
SM
MD
LG