Достапни линкови

Заврши распитот на Тачи и Бонева во СЈО


Заврши распитот на Тачи и Бонева во СЈО
please wait

No media source currently available

0:00 0:00:44 0:00

Лидерот на ДПА, Мендух Тачи по распитот во СЈО изјави дека кога правдата зборува, политиката молчи. Поранешната пратеничка на ВМРО ДПМНЕ и член на ДИК, Силвана Бонева рече дека СЈО треба да каже зошто е повикана и истрагата да не се претвора во медиумски циркус.

Категории

XS
SM
MD
LG