Достапни линкови

Пренџова - Не се плашам од етикети


Со самиот факт да бидете жена и да имате 30 години и да не бидете во брак, тоа е веќе одредено етикетирање. Луѓето не треба да се занимаваат со тоа кој што ќе каже, вели поетесата Елена Пренџова.

Категории

XS
SM
MD
LG