Достапни линкови

Стајковци - живот по поплавите


Стајковци - живот по поплавите
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:18 0:00

Ќе мине многу време до целсона нормализација. Паричната помош се уште не пристигнала до жителите на скопските села кои беа поплавени. Тие велат дека не се надеваат оти многу ќе се офајдат од надоместот за штета што им го вети Владата.

Категории

XS
SM
MD
LG