Достапни линкови

Нуланд охрабрена од македонските политичари


Нуланд охрабрена од македонските политичари
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:35 0:00

Почувствував дека сите четири лидери сакаат договор во наредните денови и има добри идеи како да стигнат до него. Значи, заминувам охрабрена, рече американската дипломатка Викторија Нуланд по средбите со политичките лидери во земјава.

Категории

XS
SM
MD
LG