Достапни линкови

BBG Affiliates

Тензии пред СПУКИМ, полицијата насилно ги исфрли Пленумци


Тензии пред СПУКИМ, полицијата насилно ги исфрли Пленумци
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:21 0:00

Претставници на Студентскиот пленум беа потиснати од пред влезот на Студентскиот парламент од страна на специјалната полиција, откако како што велат насилно биле исфрлени од пред просториите додека мирно го чекале досегашниот претседател Кирил Спировски.

Категории

XS
SM
MD
LG