Достапни линкови

Заев: Подготвени сме за избори


Од државата се крадат 400 милиони евра годишно. Само ова да остане во Македонија, ќе може да се искористи и за враќање на кредитите, но и за развој, вели претседателот на СДСМ Зоран Заев.

XS
SM
MD
LG