Достапни линкови

Граѓаните бараат правда


По вчерашните масовни протести на Шарената револуција, во движењето „Протестирам“ велат дека се координираат за чекорите кои ќе ги преземат во иднина и дека во наредните денови ќе излезат со план на дејствување.

XS
SM
MD
LG