Достапни линкови

Безбедноста на фудбалското ЕП во Франција


Безбедноста на фудбалското ЕП во Франција
please wait

No media source currently available

0:00 0:07:59 0:00

Франција, домаќин на европското првенство во фудбал, во наредните 30 дена, е под ригорозни мерки за безбедност. Домаќините превземаат се што е во нивна моќ за да им ја гарантираат безбедноста на посетителите. Македонија без посебна превенција.

Категории

XS
SM
MD
LG