Достапни линкови

Судската администрација со црвен картон до власта


Црвен картон до власта упатија неколку стотини вработени во судската администрација на денешниот последен предупредувачки штрајк. Административците бараат и тие да имаат право на надоместоци како и судиите

XS
SM
MD
LG