Достапни линкови

Ултиматум... Разврска???


Ултиматум... Разврска???
please wait

No media source currently available

0:00 0:01:13 0:00

„Шарената револуција“ и „Протестирам“ со ултиматум до власта До 18-ти јуни: Уставниот суд да ја потврди уставноста на СЈО, да прекине прогонот на демонстрантите и сите да бидат ослободени.

XS
SM
MD
LG