Достапни линкови

Клинтон победува кај демократите


Хилари Клинтон обезбеди доволно гласови од делегатите за победа во рамките на Демократската партија во трката за кандидатура за претседател на САД, јавија американските медиуми.

Категории

XS
SM
MD
LG