Достапни линкови

Шарената револуција упадна во фонтаната под Воинот на коњ


Демонстрантите од Шарената револуција упаднаа во фонтаната под Воинот на коњ и со пиштолите на вода наполнети со боја го обоија столбот на кој е поставен Воинот, а ги обоија и лавовите.

XS
SM
MD
LG