Достапни линкови

Протести пред полициската станица Пролет


Неколку стотини демонстранти вечерва се собраа пред полициската станица Пролет на протест во знак на поддршка за приведениот демонстрант. Станува збор за возачот на комбето кое е дел од Шарената револуција.

XS
SM
MD
LG