Достапни линкови

Заев со боја кон Министерството за правда


Заев со боја кон Министерството за правда
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:54 0:00

Лидерот на СДСМ со боја гаѓаше кон Министерството за правда во знак на солидарност со демонстрнатите кои се повикуваат во полиција. Демонстрантите го обоија и Собранието, а од денеска започна и кампањата „И јас сум хулиган/ка“.

Категории

XS
SM
MD
LG