Достапни линкови

Фејсбук отфрла дека е политички пристрасен


Генералниот директор на Фејсбук Марк Закерберг најави состанок со проминентни конзервативци на разговор за извештаите дека оваа социјална мрежа била политички пристрастна односно дека помалку објавувала содржини за нив во вестите кои се појавуваат во рубриката „Актуелни теми“.

XS
SM
MD
LG