Достапни линкови

Еден месец „Шарена револуција“


Еден месец „Шарена револуција“
please wait

No media source currently available

0:00 0:01:20 0:00

Веќе месец дена траат секојдневните анти-владини протести во Скопје и во други градови во Македонија. Повод беше аболицијата, но демонстрантите укажуваат и на другите проблеми во државата.

Категории

XS
SM
MD
LG