Достапни линкови

Поповски - Нефункционални институции за удар врз економијата


Поповски - Нефункционални институции за удар врз економијата
please wait

No media source currently available

0:00 0:10:59 0:00

Гледајте кои луѓе ги водат ресорите, помилувани луѓе, луѓе тотално дискредитирани поради тоа што го правеле во својот мандат, луѓе кои никој не ги познава. сето тоа го поткопува идниот економски раст, вели поранешниот министер за финансии Никола Поповски.

Категории

XS
SM
MD
LG