Достапни линкови

Боја за МРТВ и за мостот Слобода


Боја за мостот Слобода, боја за МРТВ, настап на „Белизе бенд“ ги одбележа вечерашните протести во Скопје кои се дел од таканаречената Шарена револуција.И покрај дождливото време неколку стотини граѓани и денеска протестираат. Во фокусот на денешниот протест беше Македонската радио телевизија.

Ваше мислење

Покажи ги коментарите

XS
SM
MD
LG