Достапни линкови

Со боја против корупцијата


Демонстрантите со боја ги обоија оградата на Владата и зградата на Државната комисија за спречување корупција, а поставија и споменик „пералница за пари“ кој ја симболизира корумпираната власт.

Ваше мислење

Покажи ги коментарите

XS
SM
MD
LG