Достапни линкови

Белење на поцрвенетиот Плоштад


Пораките на демонстрантите од вчерашаните протести полека исчезнуваат. Работници се обидуваат да го исчистат плоштадот Македонија во Скопје кој синоќа беше обоен во црвена боја потсетувавајќи на убиството на Мартин Нешкоски.

XS
SM
MD
LG