Достапни линкови

Шарената револуција го обележа ДИК


Шарената револуција ја зафати и Држаната изборна комисија. Додека траеше протестот во позадина на звучници се слушаа дел од прислушуваните разговори кои се поврзани со изборен криминал.

XS
SM
MD
LG