Достапни линкови

Офарбан со боја и Основниот суд Скопје 1


Демонстрантите од таканаречената „Шарена револуција“ денеска го офарбаа со боја и Основниот суд Скопје 1. Тие се револтирани, од како што велат, партизираноста и корумпираноста на судството. Протестите завршија пред Владата.

XS
SM
MD
LG