Достапни линкови

Офарбан со боја и Основниот суд Скопје 1


Офарбан со боја и Основниот суд Скопје 1
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:35 0:00

Демонстрантите од таканаречената „Шарена револуција“ денеска го офарбаа со боја и Основниот суд Скопје 1. Тие се револтирани, од како што велат, партизираноста и корумпираноста на судството. Протестите завршија пред Владата.

Категории

XS
SM
MD
LG