Достапни линкови

Цветкоски - Ние сме земја на оправдувањето


Цветкоски - Ние сме земја на оправдувањето
please wait

No media source currently available

0:00 0:06:16 0:00

„Фасадата држи, темелите тонат“ е новиот проект на невладината организација Агтис. Целта на проектот е да се измени општестевниот структуиран дефект, опасен синдром кој предизвикува урнисување на јавниот морал. Тоа е онаа вредност која ја претвори Македонија во земја на оправдување на неморалното.

Категории

XS
SM
MD
LG