Достапни линкови

Запалени испечатени фотографии на Иванов


Во знак на солидарноста со приведениот Здравко Савески демонстрантите денеска запалина неколку испечатени фотографии од претседателот Ѓорѓе Иванов. Тие со балони со боја фрлаа кон зградата на министерството за правда и празната народна канцеларија на Иванов.

XS
SM
MD
LG