Достапни линкови

СЈО: Правдата сите ќе ги стигне


СЈО: Правдата сите ќе ги стигне
please wait

No media source currently available

0:00 0:05:21 0:00

Тимот на СЈО упати порака до сите кои нечесно ја подриваат работата на Обвинителството и кои на различни начини му се закануваат на СЈО, на нивните семејства и на нивните пријатели, - правдата ќе ги стигне сите, изјави обвинителката Фетаи.

Категории

XS
SM
MD
LG