Достапни линкови

Замир Мехмети - Граѓанскиот концепт над сè


please wait

No media source currently available

0:00 0:02:25 0:00
Директен линк

Граѓанскиот активист Замир Мехмети вели дека само со граѓански концепт, само со граѓанство над партијата и над партиските обележја протестот ќе успее.

XS
SM
MD
LG