Достапни линкови

Игор Мицевски - правиме основа за нормално општество


please wait

No media source currently available

0:00 0:03:07 0:00
Директен линк

Игор Мицевски, учесник на протестот и истражувач во Институтот за комуникациски студии, вели дека она што го сведочиме на улиците низ Скопје е манифестација на слободното граѓанство во неговата суштина.

XS
SM
MD
LG