Достапни линкови

Тензии меѓу демонстрантите и полицијата


Демонстрантите која се упатијa од Владата кон ЕУ Инфо центарот, за да порачаат дека не сакаат преговори помеѓу партиите, беа блокирани со силно присуство на полиција и со метални барикади.

XS
SM
MD
LG