Достапни линкови

Нови тензии меѓу полицијата и демонстрантите


Нови тензии меѓу полицијата и демонстрантите
please wait
Embed

No media source currently available

0:00 0:01:29 0:00

Со камења, пиротехника и тврди предмети дел од демонстрантите фрлаат кон полицијата распоредена пред полициската станица Беко во центарот на Скопје. Полицијата ја разби толпата и ги поттисна демонстрантите.

Категории

XS
SM
MD
LG