Достапни линкови

Протест на ГДОМ кај Југодрво


На потегот од Црвениот крст до Олимпискиот базен вечерва се собираат луѓе на повик на ГДОМ за да го изразеле незадоволство од одлуката на претседателот Ѓорге Иванов да се аболицираат претседателот на СДСМ Зоран Заев и првообвинетиот во случајот „Пуч”, Зоран Верушевски.

XS
SM
MD
LG