Достапни линкови

СЈО продолжува со работата


СЈО продолжува со работата
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:46 0:00

Случај насловен „Транспортер“ отвори Специјалното обвинителство во кој е инволвиран и градоначалникот на Општина Битола Владимир Талески.

Категории

XS
SM
MD
LG