Достапни линкови

Судири меѓу демонстрантите и полицијата пред Собрание


Демонстрантите откако го пробија полицискиот кордон кај Рекорд, пред Собрание се судрија со полицијата. Од пред Собрание тие се упатија на протест пред седиштето на ВМРО-ДПМНЕ.

XS
SM
MD
LG