Достапни линкови

Демонстрантите го пробија полицискиот кордон


Демонстрантите го пробија полицискиот кордон кај Рекорд кој беше поставен со цел да не се пресретнат со граѓаните кои учествуваат во контра протестите пред Собранието.

Ваше мислење

Покажи ги коментарите

XS
SM
MD
LG