Достапни линкови

Повторно јајца за канцеларијата на Иванов


Демонстранти кои протестираат против одлуката на претседателот Иванов за помилување на политичари повторно фрлаа јајца кон Народната канцеларија на Рекорд во центарот на Скопје.

XS
SM
MD
LG