Достапни линкови

Продлабочување на кризата во Македонија


Ова е оценката на странските новински агенции за одлуката на претседателот Ѓорѓе Иванов да ги запре сите кривични постапки против политичарите вовлечени во скандалот со прислушувањето кој предизвика политичка криза во земјата.

XS
SM
MD
LG