Достапни линкови

„Панама документите“ допрва ќе го тресат светот


„Панамските документи“ најсилно досега го свртеа вниманието на јавноста за финансиските злоупотреби на моќните и богатите во светот. Дали на мапата на таа фирма има и државјани на Македонија?

XS
SM
MD
LG