Достапни линкови

Ретвитни оброк


Ретвитни оброк
please wait

No media source currently available

0:00 0:01:26 0:00

Активисти и твитерџии, преку социјалните мрежи, организираат донирање храна за оние што им е најпотребна. Се зголемува интересот и кај донаторите, но и кај користниците.

Категории

XS
SM
MD
LG