Достапни линкови

Една година #Ретвитни оброк


Наместо да објавувате слики од храна на Инстаграм во сабота ретвитни оброк и сподели го со некој што нема. Во сабота топлите оброци пристигнуваат во 12 и 15 минути пред спомен куќата на Мајка Tереза.

XS
SM
MD
LG