Достапни линкови

Една година #Ретвитни оброк


Една година #Ретвитни оброк
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:43 0:00

Наместо да објавувате слики од храна на Инстаграм во сабота ретвитни оброк и сподели го со некој што нема. Во сабота топлите оброци пристигнуваат во 12 и 15 минути пред спомен куќата на Мајка Tереза.

Категории

XS
SM
MD
LG