Достапни линкови

Бегалците вратени во Грција


Бегалците вратени во Грција
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:14 0:00

Некои од бегалците кои вчера од кампот Идмени во Грција нелегално влегоа во Македонија во атарот на село Моин раскажуваат дека биле водени од криумчар кој најверојатно бил од Грција и дека за тоа им наплатувал.

Категории

XS
SM
MD
LG