Достапни линкови

Среќата се купува со пари


Среќата се купува со пари
please wait

No media source currently available

0:00 0:07:45 0:00

Во светот има многу истражувања за да се утврди што тоа луѓето ги прави среќни. Некои велат дека таа многу е детерминирана од местото на живеење и парите. Во Македонија има и такви кои се и среќни и несреќни.

Категории

XS
SM
MD
LG