Достапни линкови

Хојт Ји: Да се поддржи работата на Јанева


Американскиот дипломат Хојт Ји порача дека одблиску ги следат подготовките за изборите и дека очекува сите одговорни за кризата ќе бидат повикани на одговорност.

XS
SM
MD
LG