Достапни линкови

Хојт Ји: Да се поддржи работата на Јанева


Хојт Ји: Да се поддржи работата на Јанева
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:50 0:00

Американскиот дипломат Хојт Ји порача дека одблиску ги следат подготовките за изборите и дека очекува сите одговорни за кризата ќе бидат повикани на одговорност.

Категории

XS
SM
MD
LG