Достапни линкови

„Отворете ја границата“


„Отворете ја границата“
please wait
Embed

No media source currently available

0:00 0:01:13 0:00

Над 10 илјади бегалци и натаму се заглавени на македонско - грчката граница. Се пропуштаат само мали групи. Останатите, протестираат на разни начини.

Категории

XS
SM
MD
LG