Достапни линкови

Бегалците со мирни протести бараат влез во Македонија


Бегалците со мирни протести бараат влез во Македонија
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:11 0:00

Македонија не пропушта бегалци, оти грчката полиција не го обезбедува преминот од нивна страна. Бегалците по вчерашните насилства, денеска со мирен протест и пеејќи бараат да влезат во земјата.

Категории

XS
SM
MD
LG