Достапни линкови

Хајд Парк: Веруваат ли граѓаните во Катица Јанева?


Поголем дел од граѓаните што ги анкетиравме, се скептични дека специјалната јавна обвинителка, Катица Јанева ќе ја заврши својата работа. Оние кои веруваат и даваат поддршка да истрае и да не подлегнува на притисоците.

XS
SM
MD
LG